AKTUALNOŚCI > NAWIEDZENIE FIGURY ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA

Szalowa (diecezja tarnowska)

ŚRODA 19 października 2022
10.00 – Msza św. z nauką dla uczniów szkoły podstawowej.
17.00 – Nabożeństwo Różańcowe i oczekiwanie na przybycie kaplicy z figurą.
17.30 – Powitanie (rodzina, proboszcz) i Msza św. na rozpoczęcie nawiedzenia.

CZWARTEK 20 października 2022

8.00 – Msza św. z odnowieniem przyrzeczeń chrzcielnych oraz indywidualnym błogosławieństwem przez przyczynę św. Michała Archanioła.

10.00 – Msza św. z nauką dla uczniów szkoły podstawowej.

15.30 – Msza św. w Bieśniku z odnowieniem przyrzeczeń chrzcielnych oraz indywidualnym błogosławieństwem przez przyczynę św. Michała Archanioła.

17.00 – Nabożeństwo Różańcowe i Msza św. z odnowieniem przyrzeczeń chrzcielnych oraz indywidualnym błogosławieństwem przez przyczynę św. Michała Archanioła.

21.00 – Apel Jasnogórski z rozważaniem na zakończenie dnia.

PIĄTEK 21 października 2022 (dzień spowiedzi świetej)

8.00 – Msza św. z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie z nałogów za przyczyną św. Michała Archanioła z modlitwą wstawienniczą przed Najświętszym Sakramentem.

10.00 – Msza św. z nauką dla uczniów szkoły podstawowej.

15.30 – Msza św. w Bieśniku z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie z nałogów za przyczyną św. Michała Archanioła z modlitwą wstawienniczą przed Najświętszym Sakramentem.

17.00 – Nabożeństwo Różańcowe i Msza św. z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie z nałogów za przyczyną św. Michała z modlitwą wstawienniczą przed Najświętszym Sakramentem.

SOBOTA 22 października 2022

8.00 – Msza św. z Aktem Poświęcenia się św. Michałowi Archaniołowi oraz błogosławieństwo Rodzin przez przyczynę św. Michała Archanioła.

10.00 – Msza św. dla chorych, samotnych i starszych z udzieleniem sakramentu namaszczenia.

15.30 – Msza św. z Aktem Poświęcenia się św. Michałowi Archaniołowi oraz błogosławieństwo Rodzin przez przyczynę św. Michała Archanioła.

17.00 – Nabożeństwo Różańcowe i Msza św. Pożegnania z Aktem Zawierzenia Parafii oraz błogosławieństwem Rodzin przez przyczynę św. Michała Archanioła.

PO KAŻDEJ MSZY ŚW. MOŻLIWOŚĆ PRZYJĘCIA
SZKAPLERZA ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA

Ofiary składane na tacę w piątek i sobotę są przeznaczone na rozwój kultu św. Michała Archanioła oraz na dzieła apostolskie zgromadzenia Księży Michalitów (szkoły, oratoria, praca misyjna i wydawnicza, budowa sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Mińsku na Białorusi)